Stracił panowanie nad pojazdem, dachował zatrzymując się na betonowym słupie. 19-latek pożegnał się z uprawnieniami (ZDJĘCIA)

OPACIE / PODKARPACIE. O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego w Opaciu. We wtorek około godziny 15, osobowy peugeot wypadł z drogi i dachował. Kierujący oraz dwie pasażerki zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń.

We wtorek około godziny 15, do dyżurnego jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Opaciu. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, którzy ustalali okoliczności i przebieg zdarzenia. Według wstępnych ustaleń kierujący osobowym peugeotem, 19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn, jechał wraz z dwoma pasażerkami drogą powiatową z Jasła w kierunku Jabłonicy. W pewnym momencie w Opaciu, na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Następnie samochód dachował zatrzymując się na betonowym słupie.

Kierujący oraz dwie pasażerki zostały przewiezione do jasielskiego szpitala. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń.

19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

KPP Jasło/pw

27-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)