Śmierć w bieszczadzkim lesie. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo (ZDJĘCIA)

MUCZNE / PODKARPACIE. Ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR interweniowali wczoraj w Mucznem, gdzie doszło do wypadku w lesie. Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne, a goprowcom pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok.

Interwencje z dwóch ostatnich dni podsumowali ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR na swoim profilu w mediach społecznościowych.

  • Przedwczoraj nasi ratownicy udzielali pomocy dwóm osobom – w Wołtuszowej oraz na Kamiennej Laworcie (nad Ustrzykami Dolnymi), które doznały złamania kończyny dolnej.
  • Następnie wieczorem tuż przed dyżurką w Ustrzykach Górnych wspólnymi siłami – wraz z załogą karetki pogotowia z Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku oraz funkcjonariuszami Straży Granicznej – udzielaliśmy pomocy młodemu mężczyźnie, który znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
  • Z kolei wczoraj o godz. 14.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w lesie, gdzie mężczyzna w okolicy Mucznego został przygnieciony przez drzewo. Po dotarciu, na miejscu zdarzenia działał już zespół karetki pogotowia z Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne. Nam pozostał smutny obowiązek zwiezienia zwłok.

źródło: Bieszczadzka Grupa GOPR – Fb

30-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)