“Są takie dwa dni, jedyne w roku. Święto Babci i Dziadka” (FOTO)

GMINA IWONICZ / PODKARPACIE. „Są takie dwa dni jedyne dni w roku – to Święto Babci i Dziadka – łza się kręci w oku.”

 

Chociaż mroźno i biało na dworze, to w serduszkach przedszkolaków z Iwonicza-Zdroju gorąco. Powodem takiej atmosfery był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Dlatego mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość.

Tak też było w sali bankietowej hotelu „Glorietta” w Iwonicz-Zdroju, gdzie w niedzielne popołudnie 20 stycznia licznie przybyli goście: babcie i dziadkowie oraz rodzice przedszkolaków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z zabawą karnawałową. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny a starszaki wystawiły „jasełka”. Dostojni goście otrzymali życzenia i laurki oraz słodką „szarlotkę” ufundowaną przez Radę Rodziców. Część integracyjną spotkania prowadził wodzirej zapraszając do tańca wszystkich obecnych: był więc taniec z babcią, konkurs z dziadkiem, pląsy z rodzicami i wiele innych atrakcji. Słodki kącik przygotowały mamy naszych przedszkolaków. Nagrody do konkursów ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w rodzinnym gronie. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za ofiarność i otwarte serce.

 

 

źródło: Gmina Iwonicz-Zdrój


28-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)