RYMANÓW ZDRÓJ: 25-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym (ZDJĘCIA)

RYMANÓW ZDRÓJ: Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Rymanowie Zdroju. W zderzeniu motocykla z volkswagenem ucierpiał kierujący jednośladem. 25-latek został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.|

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Wczoraj około godz. 15, na ulicy Zdrojowej w Rymanowie Zdroju doszło do zderzenia motocyklisty z volkswagenem golfem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letnia kierująca golfem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. 25-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Okazało się, że 25-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wskazało około 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

Foto: KMP Krosno

28-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)