RYMANÓW: Dostawczak zepchnął BMW do głębokiego rowu (FILM, ZDJĘCIA)

RYMANÓW / PODKARPACIE. Do kolizji doszło dzisiaj po godzinie 11 na ul. Sanockiej w Rymanowie. Osobowe BMW chcąc skręcić w lewo zbliżyło się do osi jezdni i czekało na możliwość wykonania manewru. Nagle zostało uderzone przez ciężarowe Iveco i zepchnięte do wysokiego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Jak relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, informację o zdarzeniu funkcjonariusze otrzymali o godzinie 11:20.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ul. Sanockiej w Rymanowie, na osobowe BMW najechał dostawczak Iveco. Pierwszy z pojazdów chcąc skręcić w lewo zbliżył się do osi jezdni i oczekiwał na możliwość wykonania manewru. Uderzył w niego samochód ciężarowy Iveco, który nie wyhamował i nie uniknął stłuczki.

Nikt nie ucierpiał. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Kierujący byli trzeźwi.

Przez krótki czas droga była zablokowana, później policjanci organizowali wahadło. Szybko poradzono sobie z usunięciem większego z samochodów z jezdni, czym udrożniono oba pasy ruchu.

FILM Z MIEJSCA ZDARZENIA

09-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)