Przekroczył prędkość. Miał prawie trzy promile

ROGI / PODKARPACIE. Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego volkswagenem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

W sobotę wieczorem, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Rogi. Po godz. 21, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą volkswagena 41-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, a jego samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych. Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

 po34

Źródło: KMP Krosno

09-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)