Pożar renault, opuszczona toyota w rowie i stłuczka trzech pojazdów

KROSNO / PODKARPACIE. W miniony weekend na drogach powiatu krośnieńskiego doszło do kilku groźnych zdarzeń. W Krośnie na ul. Bieszczadzkiej, podczas jazdy zapaliło się Renault. Z kolei na ul. Szopena, w przydrożnym rowie znajdowała się Toyota bez kierowcy. Na granicy Krosna i Korczyny zderzyło się ze sobą trzy pojazdy. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.

W dniu 04.08.2017r ok. godz. 14:30, na Bieszczadzkiej w Krośnie doszło do pożaru samochodu. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 61-letni kierujący Renault Megane, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, zauważył dym wydobywający się spod pokrywy komory silnika jego pojazdu. Zatrzymał samochód celem ugaszenia pożaru i powiadomienia służb. Po zakończeniu działań gaśniczych, pojazd został usunięty z drogi. Kierowca oraz podróżująca z nim pasażerka nie odnieśli żadnych obrażeń.

W dniu 05.08.2017r ok. godz. 12:30, na ulicy Szopena w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Toyoty Corolla. W chwili gdy policjanci dotarli na miejsce, toyota znajdowała się w przydrożnym rowie, a we wnętrzu pojazdu nie było kierowcy, który przed przybyciem służb, oddalił się. Funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą toyoty siedział 50-letni krośnianin. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 05.08.2017r około godz. 15:20, na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z Graniczną w Krośnie doszło do kolizji 3 samochodów. Policjanci ustalili, że 43-letni kierujący Hondą CR-V, podczas włączania się do ruchu z ulicy Granicznej, doprowadził do zderzenia z jadącą w kierunku Korczyny Skodą Fabia, która została zepchnięta na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z Lexusem. Trzy osoby trafiły do szpitala. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca Hondy został ukarany mandatem.

źródło: KMP Krosno

foto: KPP Jasło / archiwum tvKrosno.pl

07-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)