Potrzebna pomoc w odbudowie domu strażaka OSP Wojtkowa! (ZDJĘCIA)

Strażak z OSP Wojtkowa, który w wyniku pożaru stracił dorobek życia, potrzebuje naszej pomocy w odbudowie domu. Wiele razy gasił pożary, narażając własne życie, niósł pomoc innym. Teraz sam potrzebuje pomocy!

1_97

W sobotę 18 grudnia przed godziną 7:00 w miejscowości Wojtkowa w powiecie bieszczadzkim doszło do pożaru zamieszkałego budynku. Dom należał do strażaka miejscowej jednostki OSP Janusza Kozy. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko. Płomienie objęły całą konstrukcję. Dom i to, co się w nim znajdowało, doszczętnie spłonęło. Rzeczy zniszczone ogniem i wodą nadają się tylko do wyrzucenia. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojtkowej oraz sąsiedzi włączyli się w pomoc w uzbieraniu środków potrzebnych na odbudowę domu.

Pilnie potrzebujemy wsparcia, aby stworzyć na nowo ukochane miejsce Janusza – pisze w poście ze zbiórką jeden z sąsiadów Janusza Kozy, strażaka, który stracił dobytek całego życia tuż przed świętami.

Prosimy o pomoc również poprzez udostępnienie. Zbiórka została już uruchomiona, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu strażaka OSP Wojtkowa, który na co dzień pomagał innym, a teraz sam potrzebuje naszej pomocy.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.szczytny-cel.pl/z/osp-wojtkowa?fbclid=IwAR0vaWFWggIalj_ZbSofvZyyJ-1tewVxXrOo4wGZf8fI9ndoKmpExh2Y-1w

źródło: Archiwum Red., szczytny-cel.pl, OSP Malinówka- fb

O ZDARZENIU PISALIŚMY TUTAJ: BIESZCZADY. Pożar. Dom strażaka spłonął doszczętnie! (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)