Poszukiwany jest Jakub Janowski. Widziałeś go? Poinformuj policję (ZDJĘCIE)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci poszukują zaginionego Jakuba Janowskiego, 20-letniego mieszkańca Sanoka. Wczoraj około godz. 19.40 zaginiony wyszedł z domu, nie informując domowników dokąd idzie. Niestety z mężczyzną w dalszym ciągu nie ma żadnego kontaktu. Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, twarz owalna szczupła, włosy blond, krótkie, proste.

Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu przedstawiający różaniec i płaczącą Madonnę, na lewej piersi wytatuowane liczby- 16.10, tatuaż na lewym barku przedstawiający żółwia, na plecach widoczna blizna po szyciu chirurgicznym.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z kapturem z napisem 4F, ciemne spodnie (zielone lub czarne) z licznymi kieszeniami, buty koloru czarnego z napisem Nike.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 tel. 13 46 57 326, 13 46 57 310 lub na numer alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

09-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)