Ponad 140 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca stracił prawo jazdy

Funkcjonariusze krośnieńskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 140 km/h. Kierowca został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

W czwartek po godz. 17, krośnieńscy policjanci pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Ustrobna. Funkcjonariusze dostrzegli poruszające się z dużą prędkością osobowe bmw. Kierujący pojazdem blisko trzykrotnie przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Policjanci rozpoczęli pościg za pędzącym ponad 140 km/h bmw, którego kierujący stwarzał zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. 45-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozważną i ostrożną jazdę oraz przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h skutkuje obligatoryjnym zatrzymaniem prawa jazdy.

zdjęcie poglądowe

KMP Krosno

21-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)