Polski Cukier Toruń na drodze biało-zielonych. Miasto Szkła Krosno głodne zwycięstwa

KROSNO / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na najbliższy mecz drużyny Miasto Szkła Krosno. Przeciwnikiem krośnieńskiego zespołu w piątkowy wieczór będzie wicemistrz Polski drużyna Polskiego Cukru Toruń.

Krośnianie w niedzielny wieczór gościli u lidera z Włocławka. Skazywani na pożarcie biało-zieloni pokazali jednak, że Anwil będzie musiał bardzo mocno walczyć o zwycięstwo. Mecz przez cały czas był na przysłowiowym „styku” a prowadzenie przechodziło raz na stronę gospodarzy, raz zaś na stronę gości. Ostatecznie Anwil zwyciężył 68:66. Zespół Kamila Piechuckiego może być jednak bardzo zadowolony ze swojego występu, gdyż pokazał bardzo dobrą grę w obronie i ogromne serce do walki. Po meczu w Włocławku Miasto Szkła zajmuje 13. lokatę w tabeli, z bilansem sześciu zwycięstw i jedenastu porażek.

Polski Cukier Toruń zajmuje w tabeli Energa Basket Ligi 2. miejsce, z bilansem 13 zwycięstw i 5 porażek. W toruńskiej drużynie występuje dwóch obecnych reprezentantów Polski: Aaron Cel i Karol Gruszecki. W kadrze zespołu jest jedynie dwóch obcokrajowców – senegalski środkowy Cheikh Mbodj oraz amerykański rozgrywający Glenn Cosey. Kadra toruńskiego zespołu zawiera wielu bardzo doświadczonych zawodników, mających na swoim koncie występy w seniorskiej reprezentacji Polski. W ostatnim meczu Polski Cukier Toruń pokonał w swojej hali AZS Koszalin 111 – 87.

W pierwszym meczu, który odbył się 11 października 2017 r. w Toruniu górą byli gospodarze zwyciężając 92:75. Czas więc na rewanż!

Piątkowy pojedynek dedykowany jest Piekarni Rodzinnej Guzik, która na każdy mecz dostarcza dawkę słodkiej energii dla naszych kibiców. Tym razem można spodziewać się, że słodkości na pewno nie zabraknie!

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystkich sympatyków koszykówki z Krosna i nie tylko, zapraszamy na piątkowy pojedynek. Bądźmy szóstym zawodnikiem „szklanego teamu”! Widzimy się na hali w PIĄTEK 26 STYCZNIA o godzinie 18:00.

Bilety na pojedynek z zespołem Polski Cukier Toruń można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki). Ceny biletów: 20 zł – trybuna czerwona; 15 zł – trybuna żółta; 10 zł – bilet ulgowy.

źródło: KKK Miasto Szkła Krosno

24-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)