Polski autobus wypadł z autostrady na Węgrzech. Jechali nim uczniowie z Rymanowa (FOTO)

RYMANÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek po godzinie 10 pomiędzy miejscowościami Kal i Fuezesabony na północnym wschodzie Węgier doszło do groźnego zdarzenia z udziałem polskiego autobusu, którym podróżowali uczniowie liceum w Rymanowie. Pojazd zjechał z prawego pasa jezdni i stoczył się do rowu. Jak podaje TVN24.pl, osiem osób trafiło do szpitala. Na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń, a wycieczka do Budapesztu była kontynuowana.

W autobusie znajdowały się 33 osoby. Radio RMF FM relacjonowało, że podróżujący to uczniowie liceum z Rymanowa. Brali udział w wycieczce do stolicy Węgier.

Do zdarzenia doszło na autostradzie M3 prowadzącej do Budapesztu. Autobus miał zjechać z drogi i stoczyć się z niewielką prędkością do rowu. Jak podawał TVN24.pl osiem osób trafiło do pobliskiego szpitala. Pięć nastolatek w wieku 17-18 lat, dwie nauczycieli i pilot. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Poszkodowani narzekali jedynie na obtarcia i stłuczenia. Wszyscy opuścili lecznicę, a po podstawieniu zastępczego autokaru, wycieczkę kontynuowano.


źródło: screen z filmu Youtube.com / Agria Tv Bt

źródło: Red., TVN24.pl, RMF FM

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)