Policja podsumowała majówkę

Policjanci podsumowali działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach regionu w czasie przedłużonego majowego weekendu. Na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego doszło do 37 niegroźnych kolizji oraz dwóch wypadków drogowych, których uczestnicy odnieśli poważne obrażenia.

449-288716

Podczas długiego majowego weekendu policjanci pracowali nad zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach regionu. W naszym powiecie zaangażowano funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz policjantów z miejscowych komisariatów i posterunków.

Mundurowi przeprowadzali kontrole trzeźwości kierowców, monitorowali prędkość oraz stan techniczny pojazdów. Sprawdzali również, czy wszyscy podróżujący korzystają z pasów bezpieczeństwa, a dzieci są odpowiednio przewożone w fotelikach.

W trakcie działań na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego odnotowano łącznie 37 kolizji i dwa wypadki drogowe. W wyniku tych zdarzeń dwie osoby odniosły poważne obrażenia. Na szczęście, nie odnotowano ofiar śmiertelnych w czasie długiego weekendu majowego.

Niestety, niektórzy zdecydowali się prowadzić pojazdy po spożyciu alkoholu. W trakcie akcji policjanci wyeliminowali z ruchu 4 nietrzeźwych kierowców. Osoby te będą teraz musiały odpowiedzieć za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem.

08-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)