PODKARPACIE. 44-latek jechał z dwiema przebitymi oponami. Był kompletnie pijany

PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Jarosławia zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który jechał z dwiema przebitymi oponami. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna. Badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 44-latek stracił już prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 21 w Jarosławiu na ul Pełkińskiej. Patrol jarosławskiej drogówki zauważył kierującego audi, który jechał z dwiema przebitymi oponami. Policjanci dali kierującemu sygnał do zatrzymania. Mundurowi w trakcie rozmowy wyczuli od mężczyzny alkohol i poddali go badaniu. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie wykazało 3,3 promila alkoholu w organizmie kierowcy.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami.

44-letni mieszkaniec Jarosławia za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek. Jazda pod wpływem alkoholu stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Jarosław


zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Sanok

22-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)