Pijany właściciel warsztatu z pijanym kolegą rozbili samochód klienta (FOTO)

PODKARPACIE. Właściciel warsztatu samochodowego, wspólnie z kolegą, postanowili przejechać się oddanym do naprawy autem. Samochód rozbili na ogrodzeniu. Obaj byli pijani. Policjanci ustalają, który siedział za kierownicą pojazdu.

W sobotę o godz. 7.30, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Wiśniowej. Chociaż sytuacja wyglądała na groźną, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący isuzu stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Autem podróżowało dwóch mężczyzn, 24-letni właściciel warsztatu samochodowego, w którym klient zostawił isuzu do naprawy oraz jego 43-letni kolega. Obaj mężczyźni byli pijani. Badanie alkomatem w organizmie każdego wykazało ponad 2 promile alkoholu. Obaj posiadali także zakazy prowadzenia pojazdów.

Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował samochodem. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

1

źródło: KPP Ropczyce

18-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)