Pijana 47-latka wjechała do rowu. Przewoziła dwoje pasażerów!

KROSNO/ PODKARPACIE. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała kobieta kierująca osobowym renaultem, która wjechała do przydrożnego rowu w Jedliczu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna.

303-234634
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.30, na ul. Sienkiewicza w Jedliczu. Wstępnie ustalono, że 47-letnia kobieta kierująca osobowym renaultem, jadąc w kierunku ul. Manierskiego, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie.

W wyniku zdarzenia kierująca, jak też podróżująca z nią dwójka pasażerów, nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanej 47-latce. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna.

źródło: KMP Krosno


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie 
POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

14-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)