Pijana 34-latka zatrzymana na krośnieńskiej starówce. Kobieta straciła prawo jazdy

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwej 34-latce. Kierująca fiatem miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj (12 października), około godz. 3 w nocy, policjanci udali się w rejon krośnieńskiego rynku, gdzie według zgłoszenia, pojazdem marki Fiat 500, miała poruszać się nietrzeźwa kobieta. Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą samochodem na ul. Słowackiego w Krośnie. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci za pokwitowaniem zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie.

Dziś policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego krośnieńskiej Policji przesłuchali kobietę i postawili jej zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kobieta przyznał się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KMP Krosno

14-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)