Patrycja, Aniela, Tomasz, Hania, Julia – oto nowi Ambasadorzy VIVO! Krosno (ZDJĘCIA)

KROSNO / SANOK / PODKARPACIE. We wrześniu br. VIVO! Krosno zorganizowało kolejną edycję castingu na Stylowych Ambasadorów Centrum. Zgłoszenie udziału w konkursie mógł wysłać każdy, a podstawowym warunkiem było potwierdzenie zamieszkania na terenie powiatu krośnieńskiego lub powiatów sąsiednich.

Nowymi Ambasadorami VIVO! Krosno zostali Patrycja i Anielka Wojnar, Tomasz i Hania Czapor oraz Julia Styrkosz. To oni przeszli przez kolejne etapy castingu, zdobywając przy tym największe uznanie jury konkursowego. Już niebawem będzie ich można zobaczyć w kampaniach reklamowych i wizerunkowych VIVO! Krosno. Każdy z nich jest wyjątkowy. Każdego cechuje niebanalna osobowość i oryginalny styl. Każdy też posiada swoją wyjątkową historię do opowiedzenia.

Patrycja to z jednej strony spełniona i kochająca mama dwóch córek, a z drugiej „wulkan” pozytywnej energii i bezinteresownej miłości. Radością, ciepłem i uśmiechem obdarza wszystkich dookoła, a w szczególności młodzież, którą uwielbia uczyć języka angielskiego. Jej pasją są książki, dobre filmy oraz podróże, w które zabiera swoich najbliższych. Jej 10-letnia córka Anielka to z kolei bardzo pogodna i wrażliwa czwartoklasistka, o wielu pasjach. Największą z nich bez wątpienia są taniec i akrobatyka.

Patrycja i Aniela Wojnar

Patrycja Wojnar

Julia z kolei jest studentką filologii angielskiej oraz pasjonatką mody. Ważną część jej życia wypełnia sport, a aktywność fizyczna jest tym, co sprawia jej radość. Kocha siłownię i długie spacery. Lubi dobry film i interesuje się przemysłem filmowym. Pociąga ją także aktorstwo. Uwielbia przebywać wśród ludzi oraz nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie.

Julia Styrkosz

Tomasz to przysłowiowy „człowiek orkiestra”, a przy tym mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbia obcować z przyrodą i pracować z drewnem. Tworzonymi przez siebie pracami obdarowuje najbliższych oraz przyjaciół. Od lat pasjonuje się także zabytkowymi motocyklami. Posiada ich ciekawą kolekcję. Każdą wolną chwilę uwielbia spędzać z rodziną tak przy kominku, jak i na leśnych wędrówkach czy rowerowych wypadach. Razem z córką Hanią angażuje się w akcje charytatywne, niosąc pomoc potrzebującym. 9-letnia Hania to wesoła, odważna i otwarta na nowe wyzwania trzecioklasistka. Oprócz pływania, jazdy na rowerze czy rolkach, do jej ulubionych aktywności należą taniec i… zajęcia mażoretek. Zimą z kolei zamienia rolki na narty lub snowboard.

Tomasz i Hania Czapor

Hania Czapor

Cieszymy się, że nasza akcja co roku spotyka się z zainteresowaniem lokalnej społeczności. Organizując naszą kampanię chcemy pokazać, że nie tylko Krosno, ale cały nasz region jest pełen ciekawych i wyjątkowych osób. Udowodniła to I edycja naszej akcji, podczas której mieliśmy przyjemność pracować ze wspaniałymi, pełnymi pasji Ambasadorami. Jestem przekonana, że podobnie będzie i w II edycji – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Za nowymi Ambasadorami niezwykle intensywny okres: spotkania ze stylistką, sesja plenerowa oraz realizacja materiałów zdjęciowych do kampanii świątecznej. Już niebawem będzie można zobaczyć finalne efekty ich pracy. Więcej o Ambasadorach VIVO! Krosno do przeczytania na www.vivo-krosno.pl.

źródło: materiały nadesłane

03-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)