Ojciec wraz z synem ukradli… bramę wjazdową

PODKARPACIE. Policjanci interweniowali w Kolbuszowej Górnej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży bramy wjazdowej. Dzięki informacjom przekazanym przez świadka zdarzenia, funkcjonariusze szybko ustalili dwóch mężczyzn, którzy odjechali samochodem osobowym z bramą na dachu. Policjanci odzyskali bramę, którą złodzieje porzucili w lesie. 32-latek i jego 59-letni ojciec, przyznali się do kradzieży.

Dziś w nocy, około godz.1.30, kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży bramy wjazdowej do posesji w Kolbuszowej Górnej. Z relacji świadka, wynikało, że kiedy usłyszał hałas, wyszedł na drogę i zauważył dwóch mężczyzn, którzy ściągnęli bramę od znajdującej się przy drodze posesji, a następnie położyli ją na dachu samochodu. Sprawcy szybko wsiedli do pojazdu i odjechali.

Mieszkaniec gminy Kolbuszowa powiadomił o kradzieży policję. Dzięki podanym szczegółom, funkcjonariusze szybko ustalili właściciela pojazdu i jego adres. Na posesji znajdował się opisany przez świadka samochód. Funkcjonariusze wylegitymowali znajdujących się tam mężczyzn. 32 -latek oraz jego 59-letni ojciec przyznali się do kradzieży bramy. Poinformowali również, że swój łup porzucili w lesie.

Policjanci odnaleźli bramę. W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Kolbuszowa


zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Lesko

17-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)