Obywatelskie zatrzymanie PIJANEGO kierowcy! Miał 3-promile alkoholu w organizmie

KROSNO. Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący renaultem, który podróżował jedną z głównych ulic Krosna. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił pijanemu kierowcy kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

303-232427

W sobotę około godz. 18, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że na ul. Rzeszowskiej w Krośnie doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Kierowca renaulta miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy i poruszał się całą szerokością jezdni, co wzbudziło podejrzenie u jadącej za nim osoby zgłaszającej.

Gdy auto zatrzymało się, jeden ze świadków skutecznie uniemożliwił kontynuowanie jazdy widocznie nietrzeźwemu kierowcy renault.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący to 44-letni mieszkaniec gminy Jedlicze. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dr Zbigniew Hałat: $zepionka czy terapia genowa? Co czeka kolejne pokolenia?

tvPolska

24-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)