Nielegalna migracja. Poseł URUSKI: Potrzebny mur na granicy z Ukrainą (VIDEO)

Nielegalna migracja. Poseł URUSKI: Potrzebny mur na granicy z Ukrainą (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski wystąpił w programie publicystycznym “Minęła 20”, emitowanym na antenie TVP Info. Parlamentarzysta rodem z Sanoka wspomniał o potrzebie rozpoczęcia rozmów i prac dotyczących ewentualnej budowy muru na granicy Polski z Ukrainą, który pomógłby walczyć z nasilającym się zjawiskiem nielegalnej migracji. Publikujemy materiał VIDEO.

“Minęła 20” to główny wieczorny program publicystyczny TVP Info. Analityczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia prowadzą dziennikarze: Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec, Adrian Klarenbach i Michał Rachoń.

W odcinku z 30 stycznia wystąpił poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski.

Tematyka poruszana tego dnia:

Czy krajom Zachodu uda się powstrzymać agresję Rosji wobec Ukrainy? Jaki sens miało spotkanie Mateusza Morawieckiego z przywódcami europejskiej prawicy? Na te m.in. tematy dyskutowali goście Krzysztofa Ziemca: Monika Pawłowska (PiS), Marek Sowa (Koalicja Obywatelska), Piotr Uruski (Solidarna Polska) i Urszula Pasławska (PSL). W drugiej części programu także o tym, czy opozycja ma jeszcze szansę, by pójść do przyszłych wyborów zjednoczona i jaki będzie jej program.

Jedno z zagadnień poruszanych podczas programu dotyczyło budowy muru na wschodniej granicy Polski. Poseł Uruski, odpowiadając na pytanie prowadzącego, wspomniał o podjęciu działań zmierzających do budowy muru na granicy z Ukrainą, który pomógłby walczyć z nasilającym się zjawiskiem nielegalnej migracji. Szczegóły w materiale video.


screen z materiału video / TVP Info

źródło: Red., TVP Info

video: TVP Info

02-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)