Niebezpiecznie na skrzyżowaniu. Zderzenie trzech pojazdów (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. W wyniku zderzenia trzech pojazdów, do szpitala przewieziono 49-letniego kierującego osobową kią. Uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj (3 bm.)  około godz. 6.30, na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej, Polnej i Reymonta w Krośnie, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów dostawczych i osobówki. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 49-letni kierujący osobową kią, wjeżdżając w ulicę Reymonta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z oplem. Jeden z pojazdów został jeszcze dodatkowo zepchnięty na fiata, powodując jego niewielkie uszkodzenie.

49-letni kierujący kią wymagał pomocy medycznej i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na czas prowadzonych działań ratowniczych, wjazd do Krosna z kierunku Miejsca Piastowego był utrudniony.

KMP Krosno

04-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)