„Nie trać głowy na wakacjach”. Mamo, tato – obejrzyjmy razem ten film (VIDEO)

„Nie trać głowy na wakacjach”. Mamo, tato – obejrzyjmy razem ten film (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci realizują działania pn. „Bezpieczne Wakacje 2018”. Jednym z elementów akcji jest kampania „Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą”, której przewodniczy film pt.: ”Nie trać głowy na wakacjach”.

Realizowane przez krośnieńskich funkcjonariuszy akcja „Bezpieczne Wakacje 2018” będzie trwała do końca sierpnia. Policjanci, dbając o bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży, wśród wielu działań prewencyjnych, prowadzą zajęcia informacyjno-edukacyjne dla dzieci, młodzieży i kadry opiekuńczo-wychowawczej z zakresu bezpiecznych zachowań. Ewentualne wnioski udziału w zajęciach z zakresu profilaktyki można kierować na adres: Komenda Miejska Policji w Krośnie, ul.Lwowska 28, 38-400 lub kmp.krosno@rz.policja.gov.pl
 
Na potrzeby kampanii „Bezpieczne wakacje w mieście, lesie, górach i nad wodą” powstała rymowanka profilaktyczna oraz film pt.: ”Nie trać głowy na wakacjach”. Kilka scen filmu to wynik pracy krośnieńskich profilaktyków – asp. sztab. Jerzego Barczentewicza, asp. Marcina Krówki oraz asp. sztab. Agnieszki Surmacz. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji wcielili się w nich w role reżyserów, scenarzystów, a nawet aktorów.

źródło: KMP Krosno

boy-428378_1920foto: pixabay.com

14-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)