Makabryczne odkrycie w Irlandii Płn. Czy 36-letni krośnianin został brutalnie zamordowany?

KROSNO / PODKARPACIE. Ciało 36-letniego krośnianina znaleziono w byłym domu parafialnym w miejscowości Maghera w Irlandii Północnej. Do makabrycznego odkrycia doszło tuż po świętach wielkanocnych, 3 kwietnia. Według relacji lokalnej policji, Piotr K. miał poważne obrażenia ciała, w tym głowy. Trzy dni po tragedii, zatrzymano nastolatka, który mógł mieć związek ze sprawą. W niedzielę, wyszedł on jednak z aresztu za kaucją.

Ciało mężczyzny znaleziono 3 kwietnia po południu w domu parafialnym przy Glen Road w miejscowości Maghera na północ od Belfastu. Pochodzący z Krosna Piotr K. był bezdomnym i przebywał w Irlandii Płn. od wielu lat. Obiekt, w którym znaleziono zwłoki, miało być dla Polaka miejscem, gdzie nocował. Lokalne służby informują, że wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mogło dojść do morderstwa. 36-latek miał poważne obrażenia ciała, w tym głowy. Prowadzone jest dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

W piątek doszło do aresztowania podejrzewanego o udział w sprawie nastolatka. W niedzielę, po przesłuchaniu został on zwolniony za kaucją.

zurich-cantonal-police-3227506_1920zdjęcie ilustracyjne / foto: pixabay.com

źródło: Red., Police Service of Northern Ireland

09-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)