Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżową statuetką. Wbił szpilkę rządzącym! (VIDEO)

Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżową statuetką. Wbił szpilkę rządzącym! (VIDEO)

PODKARPACIE / PODKARPACIE. Znany z leczenia COVID-19 za pomocą amantadyny, lekarz z Przemyśla Włodzimierz Bodnar, został laureatem konkursu na Osobowość Roku 2020 i zwycięzcą kategorii “Nauka na Podkarpaciu”. Wręczenie statuetek odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas krótkiego przemówienia, dr Bodnar podziękował swoim pacjentom, a także odniósł się do prób zdeprecjonowania opracowanego przez siebie schematu leczenia COVID-19. Co dokładnie powiedział lekarz z Przemyśla? Publikujemy materiał video.

Lekarz Włodzimierz Bodnar, laureat konkursu Osobowość Roku i zwycięzca w kategoria Nauka na Podkarpaciu otrzymał wyróżnienie na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy – czytamy w komunikacie Przychodni Lekarskiej Optima z Przemyśla w mediach społecznościowych.

Serdecznie dziękuję organizatorom. Internautom i pacjentom, którzy głosowali na moją osobę. To dzięki wam jestem w tak doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym miejscu – rozpoczął krótkie przemówienie lek. Włodzimierz Bodnar. – Tę niełatwą chorobę jaką jest COVID-19 da się z powodzeniem leczyć! I życzyłbym sobie jednego. Oby nikt w Polsce nie przeszkadzał mi w tym, co robię najlepiej. Czyli leczę pacjentów – zakończył.

Nietrudno doszukać się kontekstu tej wypowiedzi i ewentualnych adresatów słów doktora. Od samego początku kompleksowo informowaliśmy naszych Czytelników o przebiegu leczenia COVID-19 amantadyną na Podkarpaciu i o losach schematu leczenia koronawirusa tym preparatem. Pisaliśmy między innymi o wstrzymaniu możliwości sprzedawania w aptekach amantadyny do celów leczenia nią COVID-19, a także choćby o wszczęciu przez Rzecznika Praw Pacjenta postępowania przeciwko Przychodni Lekarskiej Optima w Przemyślu dotyczącego leczenia zakażonych COVID-19 amantadyną.


screen z filmu

źródło: Red., Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl – Fb


Lek. Włodzimierz Bodnar, pulmonolog z Przychodni Lekarskiej Optima z Przemyśla, od ponad roku stara się o dopuszczenie amantadyny w powszechnym leczeniu koronawirusa.

Przemyski lekarz informował, że już w okresie luty-październik 2020 roku posiadał dokumentację ponad 100 przypadków wyleczeń z COVID-19, a każdego kolejnego dnia do tej listy dopisywanych było po kilkanaście osób.

Wśród osób, które głośno mówiły o tym, że wyleczyły się dzięki metodzie lek. Włodzimierza Bodnara jest poseł Robert Winnicki, czy wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. – Amantadyna działa na COVID! Jestem przykładem – pisał w połowie stycznia bieżącego roku, w mediach społecznościowych.

Amantadyna jest w dalszym ciągu weryfikowana przez Agencję Badań Medycznych.

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)