KROSNO: Zapraszamy na wystawę EKOMIASTO

KROSNO. Szeroką gamę nowoczesnych i ekologicznych instalacji grzewczych będzie można już wkrótce obejrzeć na wystawie EKOMIASTO. Wystawa odbędzie się na parkingu przy ul. Okrzei w Krośnie w godz. 11.00 – 17.00 w sobotę i w niedzielę tj. 30 września i 1 października. Wszystkich zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii zaprasza Urząd Miasta Krosna i firma EKOSFERA.

Co dokładnie będzie można zobaczyć?
Na wystawie prezentowane będą urządzenia i rozwiązania techniczne ograniczające emisję szkodliwych pyłów i gazów do atmosfery: instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz ekologiczne kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą, gazem ziemnym i ekogroszkiem.

Wystawa, ale nie tylko
W czasie ECOMIASTA będzie czynne stanowisko informacyjne Urzędu Miasta Krosna gdzie pracownicy magistratu będą udzielać szczegółowych informacji nt. realizowanego przez miasto projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”. Będzie także możliwość złożenia deklaracji udziału w projekcie. Stanowisko informacyjne będzie czynne w sobotę i w niedzielę w godzinach 13.00 do 16.00.

Źródło: UM Krosna

21-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)