KROSNO: Trzej amatorzy jazdy na podwójnym gazie stracili prawo jazdy. 38-latek miał 2,6 promila

KROSNO / PODKARPACIE. Blisko 1400 skontrolowanych kierujących to bilans poniedziałkowej akcji „Trzeźwy poranek” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Trzem z nich policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj od godzin porannych, krośnieńscy mundurowi prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących podróżujących po drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. W akcji „Trzeźwy poranek” wzięło udział 16 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz 8 policjantów z jednostek podległych krośnieńskiej komendzie. Funkcjonariusze prowadząc działania w 19 punktach kontrolnych, sprawdzili stan trzeźwości 1380 kierujących.

Jednym z kierowców, który został poddany kontroli na drodze w Odrzykoniu był 26-latek. Jak się okazało, kierujący volkswagenem był po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,4 promila alkoholu z jego organizmie.

Około godziny 8 w Krościenku Wyżnym, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego fiatem 52-latka. Jak okazało się, mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Przed godziną 10 w miejscowości Lubatówka, mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem wolnobieżnym typu SAM. Jak wykazało badanie alkomatem, 38-latek miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej Policji zatrzymali tym 3 mężczyznom prawa jazdy i nie dopuścili ich do dalszej jazdy.

źródło: KMP Krosno

05-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)