KROSNO: Ponad 3 promile alkoholu u 55-latka kierującego osobowym suzuki

KROSNO / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierujący osobowym suzuki, który został zatrzymany w Krośnie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 14, policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który pił alkohol w samochodzie zaparkowanym przy ul. Okrzei. Zaniepokojenie osoby zgłaszającej wzbudził fakt, że pijący alkohol siedział na miejscu kierowcy. Kilka chwil później mężczyzna uruchomił silnik osobowego suzuki i włączył się do ruchu.

Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. 55-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyźnie grozi teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KMP Krosno

23-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)