KROSNO: Młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo

KROSNO / PODKARPACIE. Dziś rano (28 bm.) około godz. 7, policjanci zostali zaalarmowani, że w rejonie mostu przy ul. Okrzei znajduje się porzucony samochód, którego właścicielka może chcieć targnąć się na własne życie.

– Po chwili policjanci byli na miejscu. Osoba zgłaszająca wskazała kobietę, która znajdowała się w korycie rzeki w odległości około 2,5 metra od brzegu. Kobieta zanurzona była po szyję w wodzie i przytrzymywała się tafli lodu – informuje  asp. szt. Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. 

– Policjanci wbiegli do rzeki i wyciągnęli kobietę na brzeg. Następnie udzielili jej pierwszej pomocy, przy wykorzystaniu swoich kurtek zabezpieczyli ją termicznie i przekazali przybyłym na miejsce strażakom – uzupełnia rzecznik krośnieńskiej Policji.

33-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Miranda Piłaszewicz i Rada Wszechstronnie Zdrowego Żywienia przy Stowarzyszeniu Ochrony Zdrowia Konsumentów / tvPolska.pl

28-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)