KROSNO: Dachowanie skradzionego tico na ul. Sikorskiego. Policja schwytała pijanego 29-latka (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Sikorskiego w Krośnie. Kierujący daewoo stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Okazało się, że samochód kilka godzin wcześniej został skradziony.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 22, na ulicy Sikorskiego w Krośnie. Przewrócone na dach daewoo tico utrudniało wjazd do Krosna od strony Łężan. W pojeździe nie było nikogo. Kierujący oddalił się z miejsca przed przybyciem ratowników.

Podczas próby ustalenia właściciela samochodu okazało się, że pojazd kilka godzin wcześniej został skradziony. W czasie, gdy funkcjonariusze drogówki pracowali na miejscu zdarzenia, policjanci z ogniwa interwencyjnego krośnieńskiej komendy rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży daewoo. Ślady obuwia pozostawione na świeżym śniegu wskazywały, że sprawca oddalił się w kierunku miejscowości Łężany.

Policjanci szli po śladach, jednak stawały się one coraz mniej widoczne i mundurowi zmuszeni byli przerwać działania. W międzyczasie funkcjonariusze wytypowali osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą samochodu.

Obserwując dom podejrzewanego o uczestnictwo w kradzieży daewoo, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu, 29-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

źródło: KMP Krosno

24-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)