KROSNO: Atrakcje na otwarcie KFC. Będzie usługa “przeskocz kolejkę” (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na “najbliższe tygodnie” planowane jest wielkie otwarcie restauracji KFC w Krośnie, przy ul. Bieszczadzkiej. Z pewnością, w dniu uruchomienia amerykańskiego baru Harlanda Sandersa, na klientów czekać będą nie lada atrakcje i promocje. Na razie są one trzymane w tajemnicy. Wiemy natomiast, że w krośnieńskiej restauracji będzie dostępna wprowadzana właśnie usługa “Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę”. Sieć nie planuje uruchomienia dowozów. 

Tomasz Sokołowski

Wielu mieszkańców miasta i okolic z niecierpliwością czeka na otwarcie restauracji KFC, budowanej od kilku miesięcy przy ul. Bieszczadzkiej, naprzeciwko galerii VIVO i pobliskich marketów. Prace dobiegają końca. Napotkane przez nas w pobliżu baru osoby mówiły nawet, że otwarcie nastąpi w najbliższą niedzielę, ale informacje te zdaje się dementować Maria Grzybowska z biura prasowego AmRest, spółki prowadzącej restauracje KFC.

– Otwarcie pierwszej restauracji KFC w Krośnie zaplanowane jest na najbliższe tygodnie. Data i godzina, a także informacja o atrakcjach czekających na pierwszych Gości, zostaną podane w osobnym komunikacie na kilka dni przed wydarzeniem – mówi Maria Grzybowska.

Nieoficjalnie mówi się, że najbardziej prawdopodobną datą uruchomienia restauracji jest ostatni weekend stycznia.

Jedną ze sztandarowych atrakcji przygotowywanych przez sieć dla pierwszych klientów w danym punkcie jest kubełek wypełniony chrupiącym kurczakiem, który można otrzymać za symboliczną złotówkę (normalnie kubełek hot wings 15 kosztuje blisko 30 zł). Tak było choćby w Stalowej Woli, pod koniec 2016 roku. W historii KFC, rozdawano już 100, 200, a nawet 300 takich promocyjnych zestawów. Zazwyczaj można również liczyć na tort, szampana czy baloniki. Jak będzie w Krośnie? Przekonamy się niebawem.

Wydaje się, że otwarcie to bardziej kwestia dni, a nie tygodni. Obiekt prawie gotowy

Obiekt ma 200 mkw. powierzchni. W restauracji zatrudnienie znajdzie 35 osób.

Klienci będą mogli skorzystać z usługi Drive Thru, czyli zamawiania i odbierania jedzenia bez wysiadania z samochodu. Jak udało nam się dowiedzieć, wygodnie będzie również dzięki opcji “Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę”.

Opcja „Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę” to najnowsze rozwiązanie dostępne w aplikacji KFC, za pomocą którego można zamówić i opłacić posiłek, a następnie odebrać o wybranej porze w restauracji – wyjaśnia Maria Grzybowska z AmRest.

Niestety, aktualnie sieć nie planuje uruchomienia usługi dostaw.

Drive Thru w KFC. Źródło: AmRest, materiały nadesłane

Bar KFC w Krośnie będzie otwarty codziennie, od niedzieli do czwartku w godzinach 7:00-0:00, a w piątki i soboty od 7:00 do 1:00.

W lokalu będzie dostępna oferta śniadaniowa, codziennie do godziny 11:00.

Sieć nie udziela informacji na temat ewentualnych, nowych lokalizacji dla swoich restauracji na Podkarpaciu.

W mieście już zamontowano reklamy informujące o kierunku jazdy w celu odwiedzenia restauracji. Na zdjęciu baner przy ul. Lwowskiej

Kentucky Fried Chicken, czyli popularne KFC to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. Powstała z pomysłu Harlanda Sandersa w 1930 roku.

W Polsce funkcjonuje ponad 200 restauracji KFC. Jedynym franczyzobiorcą KFC  w Polsce jest spółka AmRest z Wrocławia.

Jeden z barów KFC. Źródło: AmRest, materiały nadesłane

17-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)