KROSNO: 21-letni pijany kierowca staranował słupki i uszkodził ekran dźwiękochłonny (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. 21-letni kierujący skodą staranował słupki oddzielające jezdnię od chodnika i uszkodził ekran dźwiękochłonny. Okazało się, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13, na zjeździe łączącym ulicę Podkarpacką z Jagiellońską w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 21-letni kierujący skodą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał na chodnik i uderzył w barierę dźwiękochłonną. Pojazd odbił się od ekranu akustycznego i pokonując kilka metrów chodnikiem, zatrzymał się na jezdni. Na skutek zdarzenia uszkodzeniu uległy słupki oddzielające jezdnię od chodnika oraz ekran dźwiękochłonny.

Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 21-latka. Policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Foto: KPP Krosno

Źródło: KPP Krosno

24-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)