Krośnianka Sandra Mendelowska wchodzi do Domu Wielkiego Brata!

KROSNO / PODKARPACIE. Do ekipy Wielkiego Brata dołączyła krośnianka Sandra Mendelowska. Dziewczyna zajęła drugie miejsce w głosowaniu widzów. Teraz będzie można śledzić jej poczynania w programie “Big Brother” codziennie o 20.00 w TVN7. Kibicujecie Sandrze?

Ostatni,m niedzielny odcinek “Big Brothera” był wyjątkowy. Z programu nikt nie odszedł, w zamian zaś do ekipy Wielkiego Brata dołączyło dwoje uczestników. Wśród nich jest krośnianka Sandra Mendelowska. Dziewczyna zajęła drugie miejsce w internetowym rankingu widzów na Facebooku.

Sandra Mendelowska to pochodząca z Krosna 20-latka, która z pewnością wprowadzi wiele nowości do Domu Wielkiego Brata. Jest pasjonatką sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Dumna posiadaczka ponad 180 centymetrów wzrostu, które często przeszkadzały w znalezieniu chłopaka. Singielka, czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem ludzi na swój temat.

Losy uczestników “Big Brothera” można śledzić codziennie o 20.00 w TVN7.

materiały nadesłane/red.

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)