Kolizja w Woli Komborskiej. Było groźnie, lecz na szczęście nikt nie ucierpiał

WOLA KOMBORSKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Woli Komborskiej. Do kolizji z udziałem trzech pojazdów doszło wczoraj popołudniu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wczoraj około godz. 14, na drodze krajowej nr 19 w Woli Komborskiej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalono kierująca fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w tył audi, po czym wyjechała na przydrożne pole. Kierujący audi w wyniku tego uderzenia stracił panowanie nad pojazdem, otarł się o barierę energochłonną, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tył skody, jadącej w przeciwnym kierunku. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. O tym czy kierującej fordem zostanie zatrzymane prawo jady, zdecyduje sąd.

Źródło: KMP Krosno

27-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)