“Kampania, nad którą przypięłam różową wstążkę”. Marsz Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”(VIDEO)

“Kampania, nad którą przypięłam różową wstążkę”. Marsz Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”(VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Stowarzyszenie “Czyń Dobro, Mimo Wszystko” – kontynuując program “Kampanii, nad którą przypięłam różową wstążkę ” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Marszu – w dniu 15 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 12:00.

Kampania społeczna, nad którą przypięłam różową wstążkę to niezwykle wyjątkowa akcja, z założenia przekierowana na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala. Wspólnota interesu – to nas powinno absolutnie połączyć, zjednoczyć – bez względu na wiek, płeć i piastowaną funkcję w urzędzie. Spotykamy się pod Hotelem Nafta przy ul. Lwowskiej, następnie idziemy do Placu Konstytucji, w kierunku Krośnieńskiej Starówki. Jeżeli chcemy sobie odpowiedzieć – co jest wartością najwyższą w życiu i dlaczego po nią sięgamy – idźmy razem w naszej sprawie – zachęca do uczestnictwa w Marszu Kamila Bogacka, prezes Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”.

12-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)