DZISIAJ : Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP CENZURZE, STOP SEGREGACJI SANITARNEJ!

Dnia 15 stycznia o godzinie 14:00 w Rzeszowie odbędzie się wielka manifestacja. Jej celem jest okazanie sprzeciwu wobec dramatycznej sytuacji panującej w Polsce.

UWAGA !!! Transmisja na żywo LIVE na     www.tvPolska.pl 

Rośnie sprzeciw wolnych Polaków wobec zamordystycznych obostrzeń i restrykcji, które rząd wprowadza równie wytrwale, co bezprawnie.

Już DZISIAJ, w sobotę 15 stycznia na Rynku Głównym w Rzeszowie o godzienie 14.00 odbędzie się protest ludzi, którzy mają dosyć medialnej propagandy i “nowej normalności”.

Manifestacja ma zgromadzić wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na segregację ludzi na lepszych i gorszych, jak i stanowczo sprzeciwiają się sanitarnej dyktaturze.

Manifestacja odbędzie się pod kilkoma jakże aktualnymi hasłami: “Stop Lockdown”, “Stop Segregacji Sanitarnej”, “Stop Przymusowi Szczepień Przeciw Covid-19”. Wszystkie te hasła wielokrotnie znalazły się na transparentach Polaków protestujących przeciwko restrykcjom i walczących o wolność i normalność.

Rzeszowski prostest poprowadzi pani Karolina Pikuła z tvPolska oraz tvPodkarpacie, dobrze znana Polakom z wcześniejszych, anty-lockdownowych zgromadzeń i manifestacji. Swoją obecność zapowiedział poseł na Sejm RP, Grzegorz Braun, gorący orędownik wolności oraz swobód obywatelskich, od dawna walczący m.in. z bezprawnym nakazem maskowania. Gośćmi specjalnymi będą również Sebastian Pitoń, znany w całym kraju inicjator Góralskiego Veta, oraz Grzegorz Płaczek, działacz nieustępliwy w swoich staraniach o przywrócenie Polakom normalności.

Nie zabraknie również wybitnego medyka, jakim jest dr Agata Osiniak, która kilkukrotnie gościła już na antenie tvPolska. Specjalistka w dziedzinie medycyny rodzinnej wielokrotnie poruszała temat szkodliwości preparatów przeciwko COVID-19. Kolejnnymi gośćmi są Adam Kania, Jacek Kotula, Tomasz Wolan oraz raper Maskit.

Po manifestacji, o godzinie 16:00, odbędzie się z kolei spotkanie autorskie Marcina Roli oraz Wojciecha Sumlińskiego. Zainteresowani mogą udać się do hotelu Bristol, na ulicy Mikołaja Kopernika 12. Wstęp jest całkowicie wolny i każdy zainteresowany będzie mile widziany.

ZOBACZ TAKŻE:

KONFEDERACJA: Hipokryzja posłów PiS! Chcą szczepić wszystkich, tylko nie siebie!

15-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)