“Jesienne porządki w ogrodzie”. Miasto bezpłatnie odbiera od mieszkańców odpady zielone

KROSNO / PODKARPACIE. Jesień na dobre zawitała do naszych ogrodów, więc czas zacząć porządki w ogrodzie. W czasie przygotowania ogrodu na czas zimy gromadzi się dość duża ilość odpadów zielonych. W listopadzie miasto Krosno organizuje akcję „Jesienne porządki w ogrodzie”, w ramach której będzie bezpłatnie odbierać od mieszkańców trawę, liście i drobne gałęzie. Akcją będą objęte nieruchomości z terenów objętych systemem gospodarki odpadami komunalnymi.

Odpady zielone takie jak trawa, liście i drobne gałęzie należy gromadzić w workach o pojemności do 120 litrów. W worki właściciele nieruchomości muszą zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Chęć bezpłatnego odbioru zielonych odpadów należy zgłosić telefonicznie. Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie w dniach od 3 listopada do 15 listopada br., w godzinach od 8:00 do 14:00, pod numerami telefonów: 13 47 48 488 lub 13 47 48 490.

Już przy zgłoszeniu uzgodnione zostanie miejsce wystawienia oraz podana data odbioru odpadów. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odebrane.

Aktualności w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta Krosna: www.naszesmieci.krosno.pl

źródło: UM Krosno

27-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)