Jedziemy po boisko piłkarskie dla Beniaminka Krosno!

KROSNO / PODKARPACIE. Projekt Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno został zakwalifikowany do II etapu akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE”! Mamy szansę na dofinansowanie boiska piłkarskiego i ogrodzenia wokół „Hali Krosno”. Teraz potrzebna jest pomoc mieszkańców, sympatyków akademii.

W finale akcji znalazły się projekty 50 organizacji. Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Jak osiągnąć najlepszy wynik? To proste, trzeba przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze. Poniżej w kilku krokach prezentujemy, w jaki sposób można pomóc akademii, a tak naprawdę dzieciakom trenującym w Beniaminku, bo to m.in. oni będą korzystali z boiska piłkarskiego!

Osoby, które „wykręcą” w naszym teamie najwięcej kilometrów otrzymają atrakcyjne nagrody, o których wkrótce poinformujemy. Jedziemy po boisko piłkarskie dla Beniaminka!

źródło: materiały nadesłane

13-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)