Jazda po ścianie, zderzenie osobówek oraz motorowerzysty. Pechowy, piątkowy poranek. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

JASŁO, CZELUŚNICA / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności trzech zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiaj rano w Jaśle i w Czeluśnicy. W efekcie tych zdarzeń cztery osoby z obrażeniami zostały przewiezione do jasielskiego szpitala.
Do pierwszego zdarzenia doszło w Czeluśnicy. Dyżurny jasielskiej komendy około godz. 8, otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu w tej miejscowości. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym volkswagenem, 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc od strony miejscowości Gąsówka, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu dostawczym renault, który jechał z Tarnowca w kierunku Jasła. W zdarzeniu ucierpieli obaj kierujący oraz pasażer volkswagena. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Z kolei około godz. 8.30 w Jaśle na ulicy Jana Pawła II, kierująca osobowym volkswagenem, jadąc w kierunku ulicy Rynek, na skrzyżowaniu z ulicą Florańską, wjechała nagle w budynek, a następnie przejechała jeszcze kilkanaście metrów, niszcząc elewację budynków. 27-letnia mieszkanka Jasła z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Była trzeźwa.

Do kolejnego zdarzenia, tym razem z udziałem samochodu osobowego i motorowerzysty, doszło około godz. 8.30 w Jaśle na ulicy Mickiewicza. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym peugeotem na ulicy Mickiewicza zjeżdżając z chodnika na jezdnię, nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę motorowerzyście. Kierujący pojazdami byli trzeźwi i na szczęście nie odnieśli obrażeń. Sprawca kolizji, 67-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec, został ukarany mandatem.

KPP Jasło/pw

29-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)