Jarosław SACHAJKO: Mam nadzieję, że myśliwi przestaną słuchać fałszywych obrońców (VIDEO)

Jarosław SACHAJKO: Mam nadzieję, że myśliwi przestaną słuchać fałszywych obrońców (VIDEO)

POLSKA. Rozmowa z posłem Jarosławem Sachajko o nowych rozwiązaniach dla rolników jakie daje ustawa ułatwiająca rolniczy handel bezpośredni w soboty i niedziele. Zapytaliśmy również o skuteczność walki polskiego rządu z wirusem ASF na terytorium Polski. Poseł wyjaśnił także jak wielką odpowiedzialność ponoszą Koła Łowieckie za obecny stan populacji dzików, i że to właśnie myśliwi powinni stanąć na wysokości zadania w obronie polskich hodowców świń.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

tvPolska.pl Niepodległość nie na sprzedaż. STOP gloryfikacji ludobójców UPA!

Rozmówca porusza temat pozycja Polski w UE. Zaprasza na Marsz Niepodległości, zjednoczonych patriotów ponad podziałami. Podkreśla, że niepodległość naszej ojczyzny nie jest na sprzedaż. Mówi o rosnących napięciach Polski z Ukrainą – przedstawia pomysł deputowanych obwodowej komisji lwowskiej , który jest gloryfikacją ludobójców z UPA. Tumanowicz mówi o alternatywnych źródłach energii, a także wypowiedzenie zielonego ładu UE. Czy grozi nam ponowne zamykanie cmentarzy? Rząd jest nieprzewidywalny w głupocie, zacietrzewieniu i uzależniony od wpływów koncernów farmaceutycznych. Nie dajmy się zwariować: spokój i zdrowy rozsądek nas ratuje.

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)