Interwencja! Mieszkańcy ulicy Staszica apelują o remont schodów łącznikowych z ulicą Bursaki (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani o fatalnym stanie schodów łączących ulice Staszica i Bursaki. Lokatorzy bloków przy ulicy Staszica, którzy zawiadomili nas o zniszczonych schodach, już kilka razy, jak twierdzą, dzwonili do urzędników krośnieńskiego magistratu informując o zagrożeniu jakie stanowi to piesze połączenie. Według nich na uszkodzonych schodach dochodziło już do wypadków m.in. kilka dni temu jedna z kobiet upadła, gdy odłamał się kawałek betonowego stopnia.

Jak zaobserwowaliśmy na miejscu, wielu mieszkańców Krosna korzysta z tego przejścia, gdyż jest to najbliższe połączenie piesze ulic Staszica i Lwowskiej z placem targowym i galeriami handlowymi przy ulicy Legionów.

Sprawę niebezpiecznych schodów zgłosiliśmy w Urzędzie Miasta Krosna. Urzędnicy magistratu obiecali, że w trybie pilnym zostaną podjęte kroki zabezpieczające wspomniane miejsce. Informują również, że na remont schodów były już ogłaszane przetargi, ale do chwili obecnej nie znaleziono zainteresowanego wykonawcy.

14-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)