Inauguracja roku szkolnego u michalitów w Miejscu Piastowym. “Znakomita atmosfera, wysoki poziom i pomocni nauczyciele” (FILM)

Inauguracja roku szkolnego u michalitów w Miejscu Piastowym. “Znakomita atmosfera, wysoki poziom i pomocni nauczyciele” (FILM)

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. W Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym zainaugurowano nowy rok szkolny. Główna część odbyła się w sanktuarium św. Michała Archanioła, gdzie uroczystej mszy świętej przewodniczył arcybiskup Adam Szal. Kościół zgromadził setki uczniów, nauczycieli i rodziców.

Następnie uczniowie poszczególnych klas, udali się wraz ze swoimi wychowawcami do budynku szkoły, gdzie przedstawiano plany zajęć oraz inne informacje organizacyjne. Dla wielu była to okazja do spotykania po dwumiesięcznej przerwie. Pierwszaków zgromadzono w auli.

Warto zaznaczyć, że mimo niżu demograficznego, do pierwszych klas Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zapisano o 50 uczniów więcej niż absolwentów, którzy niedawno opuścili mury szkoły.

Ogólnie, w michalickim gimnazjum i szkole średniej naukę rozpoczęło dzisiaj 640 osób.

04-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)