GRABOWNICA. Motocykl wyprzedzał osobówkę. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty i volkswagena, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierujący jednośladem wyprzedzał samochód, którego kierująca skręcała w lewo.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując motocyklem rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu osobowego jadącego przed nim. Natomiast w tym samym czasie kierująca volkswagenem chciała skręcić w lewo, na drogę dojazdową prowadzącą do jednej z posesji w tej miejscowości. Doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Byli trzeźwi.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiła 34-letnia kobieta kierująca volkswagenem i 40-latek kierujący jednośladem.

Policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

Youtube.com / STOP CHAM

13-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)