Gabloty informacyjne wewnętrzne

W dzisiejszych czasach, kiedy nadmiar obowiązków urzędowych przytłacza większość osób, bardzo ważne jest, aby informacje wizualne, które mają na celu przyspieszenie sfinalizowania wszelkich procedur trafiały szybko i w przejrzysty sposób do zdezorientowanych petentów. Budynki użyteczności publicznej powinny być wyposażone w odpowiednie gabloty informacyjne wewnętrzne, co pozwoli na prawidłową ekspozycję ważnych treści, ulotek, ogłoszeń i wszelkich folderów.

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją nośników informacji wizualnej, posiadamy w swojej ofercie między innymi szeroki wybór gablot informacyjnych wewnętrznych takich jak:

  • Gablota aluminiowa magnetyczna, uchylna
  • Gablota aluminiowa korkowa
  • Gablota informacyjna płytka
  • Gablota informacyjna stalowa z kieszenią na ulotki
  • Gablota informacyjna stalowa
  • Gablota magnetyczna typu EKONO
  • Gablota plakatowa aluminiowa

Gabloty informacyjne wewnętrzne są nieodzownym elementem niemalże każdej placówki edukacyjnej, zdrowotnej lub państwowej. Ułatwiają nam prawidłowe i bezproblemowe funkcjonowanie, umożliwiają szerokie możliwości komunikacji z osobami, które szukają informacji po wejściu do budynku. Dodatkowo tego typu ekspozytury dają możliwość szybkiego i bezproblemowego dostępu do wymiany zamieszczonych wewnątrz folderów, ulotek i informacji, zapewniając wygodę użytkowania i wysoką odporność na zużycie, zachowując przy tym swój estetyczny wygląd. Gabloty informacyjne wewnętrzne produkowane przez nasza firmę charakteryzują się nowoczesnym designem, są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Dodatkowym plusem naszych gablot jest ich mocna konstrukcja, co wpływa na niezakłócony przekaz informacji. Jako producent wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniamy profesjonalne malowanie profilu gabloty na dowolny kolor z palety RAL, jesteśmy również otwarci na wykonanie gablot w niestandardowych wymiarach według potrzeb indywidualnych klienta. Zapraszamy do współpracy.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

28-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: