Fotoklub RCKP wraca z nagrodą z Rzeszowa

KROSNO / PODKARPACIE. Fotoklub RCKP dostarcza nam coraz to nowych powodów do dumy – tym razem jego dorobek został nagrodzony na Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych.

WDK w Rzeszowie rokrocznie organizuje Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne, które mają na celu zaprezentowanie osiągnięć artystów fotografii oraz miłośników tej dyscypliny sztuki stawiających niejednokrotnie w tej dziedzinie swoje pierwsze kroki.

Konfrontacje organizowane są pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. W tegorocznej 15. edycji prezentowanych jest 329 zdjęć wykonanych przez 106 autorów z 18 podkarpackich grup.

Impreza ta nie ma charakteru konkursowego, ale od kilku lat Dyrektor WDK w Rzeszowie funduje nagrody finansowe dla najlepszych fotograficznych zestawów klubowych.

W tym roku Jury pod przewodnictwem artysty fotografika Janusza Wojewody jedną z trzech głównych nagród przyznało: Fotoklubowi Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Nagrodę w Rzeszowie odebrali:

Wacław Turek – Prezes Fotoklubu RCKP, Łukasz Grudysz, Przemysław Niepokój-Hepnar i Tomasz Okoniewski (wszyscy na zdjęciu) i Łukasz Kozłowski.

Źródło: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

12-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)