Ostatnia “Letnia Przygoda” na pożegnanie wakacji

Data/Czas
25/08/2017
16:00 - 19:00
Lokalizacja
Ogródek Jordanowski
KROSNO / PODKARPACIE. Kiedy plecaki schowane na dwa miesiące do szafy, powoli zapełniają się szkolnymi przyborami, książkami i zeszytami, a głowy dzieci i młodzieży zamiast wakacyjnego szaleństwa zaczynają zaprzątać chemia, matematyka czy historia, to znak, że lato dobiega końca. 25 sierpnia 2017 żegnamy wakacje, czas błogiego, ale za to bardzo twórczego lenistwa i zapraszamy do udziału w ostatniej Letniej Przygodzie!
Dla najmłodszych i tych nieco starszych, dorosłych, miłośników twórczego i aktywnego spędzania czasu, entuzjastów teatru, gry i zabaw przygotowaliśmy kilka atrakcji.
W najbliższy piątek ostatni raz tego lata wyruszymy razem na Letnią Przygodę. Od 16.00 do 18.00 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, na gry i konkursy. Nagrody przygotowały firmy STAEDTLER i HAPPY COLOR.
Na zakończenie (o godzinie 18.00) Teatr Gry i Ludzie zaprasza na przedstawienie „Koty trzy”- wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci.
W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i “wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”.
Reżyseria: Maciej Nogieć
Występują: Ania Kandziora/Katarzyna Jastrzębska, Justyna Świętojańska/Alicja Szymkiewicz, Magda Tramer/Agata Majewska
Czas trwania: około 40 minut
Teatr Gry i Ludzie
Teatr Gry i Ludzie powstał w 1997 roku. Od początku istnienia w obszarze zainteresowań zespołu znajdował się zarówno teatr uliczny, jak i ten realizowany na tradycyjnych deskach scenicznych.
Teatr Gry i Ludzie jest zespołem podróżującym. Swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami. Repertuar teatru stanowią przedstawienia plenerowe, realizacje sceniczne oraz spektakle dla dzieci.
Scena Teatru mieści się w budynku dawnego dworca kolejowego w Katowicach Dąbrówce Małej. Miały tu miejsce między innymi premiery spektakli: „Miłość Fedry” Sarah Kane i „Niezidentyfikowane szczątki ludzkie i prawdziwa natura miłości” Brada Frasera.
Zespół tworzą ludzie o różnych korzeniach i doświadczeniach artystycznych. Teatr podejmuje współpracę ze środowiskami związanymi z teatrami instytucjonalnymi oraz innymi teatrami niezależnymi.
Źródło: RCKP Krosno
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.