EKOMIASTO. W Krośnie zaprezentowano nowoczesne i ekologiczne ciepło (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. 26 wystawców z całej Polski prezentowało nowoczesne i ekologiczne instalacje grzewcze w ramach wystawy EKOMIASTO. Prezentacja najnowszych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii odbywała się w Krośnie przez weekend na przełomie września i października. Wystawę w ciągu dwóch dni odwiedziło około 2000 osób.

Mieszkańcy Krosna i okolicznych miejscowości mieli możliwość zobaczenia i zapoznania się z nowościami technologicznymi w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wystawcy z całej Polski prezentowali systemy znane i sprawdzone ale również nowinki, które są już dostępne na rynku. Kilka urządzeń było wystawianych pierwszy raz w Polsce.

W trakcie dwóch dni wystawowych, Urząd Miasta Krosna, główny organizator, przygotował konkurs dla zwiedzających, którzy wybierali najciekawszą ekspozycję. W konkursie zwyciężyła ekspozycja Firmy DEFRO – producenta ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania. Natomiast wyróżnione zostały stoiska firmy ML System – producenta fotowoltaiki z Zaczernia koło Rzeszowa  oraz firmy HEIZTECHNIK – producenta kotłów centralnego ogrzewania.

Najlepszy produkt wystawy wybierali również projektanci i instalatorzy. Najwięcej głosów otrzymał innowacyjny SYSTEM WOLTA do zarządzania instalacją fotowoltaiczną produkowany przez firmę SPIRVENT.

Nagrodami za najciekawsze ekspozycje i najlepszy produkt wystawy były pamiątkowe puchary ufundowane przez Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.

Spośród osób, które wzięły udział w głosowaniu rozlosowano nagrody rzeczowe. Zwycięzcami konkursu są: Julia Pilecka, Emilia Mikulska, Justyna Jędrzejowska, Jan Pigoń oraz Dariusz Świerszcz.

źródło: UM Krosno

11-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)