Dzieci i młodzież z OREWu przystroiły choinkę w krośnieńskiej komendzie (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci z Krosna mogą pochwalić się piękną choinką! Ich drzewko bożonarodzeniowe zostało przystrojone przez dzieci i młodzież z krośnieńskiego OREWu. Większość świątecznych ozdób została przygotowana przez młodych artystów własnoręcznie. Spotkanie zorganizowali asp. Marcin Krówka i asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji.

Podczas przedświątecznego spotkania młodzież Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Krośnie przystroiła dla krośnieńskich policjantów choinkę. Część dekoracji to wynik pracy artystycznej młodych gości. Zdaniem policjantów jest to najpiękniejsze drzewko bożonarodzeniowe, jakie do tej pory stanęło na terenie Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Następnie dzieci i młodzież zwiedzili Podkarpacką Izbę Pamięci Służb Policyjnych. Przybyły w międzyczasie św. Mikołaj, pozostawił pod wyjątkową  choinką  niespodziankę – podarki dla wszystkich uczestników spotkania. Dzieci z radością rozpakowały mikołajkowe prezenty, wśród których znalazły się, tak ważne w ruchu drogowym – odblaski. W przedświątecznym spotkaniu z młodymi gośćmi uczestniczył mł. insp. Leszek Buryła, Komendant Miejski Policji w Krośnie, który życzył dzieciom radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KROŚNIEŃSKIEJ KOMENDY

12-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)