Diamentowe i Złote Gody w Gminie Jedlicze (ZDJĘCIA)

JEDLICZE / PODKARPACIE. Niezwykła uroczystość w pięknie przystrojonej Sali Domu Ludowego na Borku. Pary małżeńskie z terenu Gminy Jedlicze, które obchodziły jubileusz 60 i 50-lecia pożycia małżeńskiego mogły odebrać pamiątkowe medale, które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Burmistrz Gminy Jedlicze – Jolanta Urbanik.

Po symbolicznych odznaczeniach oraz dyplomach małżonkowie otrzymali drobne upominki przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Część oficjalną zakończyły życzenia Burmistrza skierowane do dostojnych gości. Do życzeń przyłączyli się: Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Woźniak, Radna Wenencja Żychowska oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Czekańska.

Następnie wszyscy odśpiewali wspólnie gromkie sto lat. Na gości czekał przepyszny obiad, który na tą okazję został przygotowany przez członków Zarządu Osiedla Jedlicze-Borek. O oprawę muzyczną zadbał zespół Magnolia z Podniebyla. Paniom na scenie akompaniował Damian Michniewski. W rodzinnej atmosferze pary wspominały swoje śluby i wesela sprzed lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI:

06-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)