Czy Beata z Krosna zostanie najpiękniejszą Polką? “Chodząc po wybiegu czuje się jak ryba w wodzie” (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Trwa konkurs piękności Miss & Mister Diamond. W ćwierćfinale, o przejście do kolejnego etapu walczy Beata Czekańska z Krosna. Do 14 lipca można głosować na reprezentantkę naszego miasta. Aby wesprzeć 19-latkę, trzeba wysłać sms.

Beata Czekańska jest studentką pierwszego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie. Interesuje się modelingiem, współpracuje z kilkoma firmami jako modelka oraz fotomodelka. W przyszłości chciałaby zostać choreografem pokazów mody.

Będąc dzieckiem uczyłam się tańca, więc jako choreograf mogłabym połączyć dwie pasje w jedno – mówi 19-letnia kandydatka z Krosna. – Chciałabym też zaprojektować własną kolekcję ubrań, bo już od najmłodszych lat uwielbiałam szyć ubranka dla lalek. Jako przyszła kosmetolog chciałabym odkrywać piękno każdej mojej przyszłej klientki – za pomocą makijażu i nie tylko. Oczywiście nie mogę pominąć pasji do motoryzacji, która jest ze mną od najmłodszych lat, dzięki mojemu tacie.

Tomasz Sokołowski, tvKrosno.pl: Czym dla Pani jest modeling? Jak ważny to aspekt życia?

Beata Czekańska: Modeling to moja pasja już od 7 lat więc jest to już część mojego życia. Praca modelki daje mi dużo  przyjemności – chodząc po wybiegu czuję się jak ryba w wodzie. W przyszłości na pewno chciałabym być związana z modelingiem, nie tylko jako modelka, ale na innych płaszczyznach, takich jak na przykład wizaż.

T.S.: Na pewno liczy Pani na wsparcie swoich krajan, czyli mieszkańców Krosna i okolic…

B.C.: Wsparcie dla mnie w tego typu konkursach jest bardzo ważne! Jeśli nawet nie SMS, to udostępnienie tej informacji jest pomocne. Z góry dziękuję za każdy SMS, udostępnianie i słowa wsparcia.

Beata ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych z wyborami miss: ćwierćfinalistka Miss Polski Nastolatek 2014, ćwierćfinalistka “The Look of the Year” 2015, finalistka Miss Polski Podkarpacia 2016 TOP 12, miss passion 2017, finalistka Miss Polski Lubelszczyzny 2017.

Imię: Beata
Nazwisko: Czekańska
Wiek: 19 lat
Wzrost: 174 cm
Waga: 55 kg
Obwód w talii: 62 cm
Obwód w biodrach: 90 cm

Miss & Mister Diamond to wyjątkowy konkurs piękności, którego celem jest obiektywny wybór najpiękniejszej Polki oraz najprzystojniejszego Polaka. Organizatorzy chcą wesprzeć młode i zdolne osoby w dążeniu do spełnienia marzeń. Zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej.

Wybór finalistek pozostawiony jest niezależnemu jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMSową. To one decydują, którzy z kandydatów zdobędą upragnione tytuły, otwierające drzwi do świata kariery. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne i prestiżowe nagrody.

Wszystkie etapy konkursu, z wyjątkiem Gali Finałowej, przeprowadzone są online za pośrednictwem strony internetowej i serwisu Facebook.

Panie ubiegające się o tytuł Miss Diamond muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Muszą cieszyć się nieposzlakowaną opinią i mieć przynajmniej 168 cm wzrostu. Zakwalifikowane zostały kandydatki, które w chwili przystąpienia do konkursu miały od 18 do 27 lat. Wstępną weryfikację przeszło 50 pań i to one walczą o udział w Gali Finałowej, ostatecznie o koronę Miss Diamond.

Aby umożliwić Beacie Czekańskiej realizację marzeń poprzez dobry wynik w wyborach Miss Diamond, należy wysyłać SMSy.

Wyślij sms o treści: TC.XXDI.24.75 pod numer 72068
Opłata za sms premium to 2,46zł/brutto. Dziennie możesz wysłać nieograniczoną liczbę smsów. SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange). Regulamin SMS, Reklamacje SMS

Do kolejnego etapu zakwalifikuje się 30 kandydatek z największą liczbą głosów.

źródło: Red., platforma internetowa Miss Diamond

foto: platforma internetowa Miss Diamond, archiwum prywatne

13-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)